Odrin'e Katılın!

Siteye üye olmak için, aşağıda bulunan boşluğa;

  • Yaşınızı,
  • doğum tarihinizi,
  • Discord kullanıcı adınızı,
  • siteyi/Discord Serveri'ni bulduğunuz yeri
  • ve size verdiğimiz şifreyi

yazınız. Eğer elinizde bir şifre yoksa Discord üzerinden "ANA YÖNETİCİ" rolündeki kişiye ulaşınız. Başvurunuzu gönderdikten sonra, 1-3 gün arası bekleyin, eğer bundan daha uzun bir süre size dönmez isek bu sayfadan kontrol ediniz. Başvurunuz size mesaj gelmeden kabul edilmiş veya reddedilmiş olabilir. Başvurunuz kabul edilmedi ise; yaşınız kabul ettiğimiz yaştan düşük olabilir, Discord'umuzda bulunmuyor olabilirsiniz, ya da şifreyi yanlış girmiş olabilirsiniz. Bunların herhangi biri sizin için doğru ise önce bu sayfadan önceki başvurunuzu silin, ardından ise şartları tamamlayım yeniden başvuruda bulunun. Ancak cevabınız hepsine hayır ise Discord üzerinden bize ulaşın.

Yaş konusunda genellikle esneğiz. Ancak insanların yalan söylememesi adına minimum yaşı gizli tutuyoruz. Ek olarak, siteye katılmak için bir Wikidot hesabına ihtiyacınız olacak.

Siteye üye olduğunuzda, siteye yeni sayfa ekleyebileceksiniz ve hali hazırda olan sayfaları düzenleyebileceksiniz. Vandalizm yapmaya çalışmayın. Zira her sayfanın elimizde yedeği bulunuyor.

You need to have a Wikidot.com account and be signed to apply for membership.

if you already have a Wikidot.com account

ya da

değer, üstelik bedava

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License